Ceník - Špejchar u Vojty

Title
Přejít na obsah
Nabízíme Vám nabízí ubytování v selském dvoře v našich dvoulůžkových pokojích, a kompletně vybavených apartmánech.

Holašovice se nachází v nádherné přírodě Jižních čech, která je protkána mnoha cyklostezkami a zajímavými místy, které stojí za navštívení. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme na tel. +420 777 621 221

Ceník dvoulůžkových pokojů bez kuchyně:
Cena/noc 1200,- Kč

Dále jsme pro Vás vybudovali nový pension se čtyřmi kompletně vybavenými apartmány.
V každém se nachází koupelna se sprchovým koutem a wc, kuchyňský kout, Tv, Wifi ...)
Na zahradě je k dispozici zastřešené venkovní posezení s grilem a krytým bazénem 8x4m.
Parkoviště ve dvoře přímo u apartmanů.


APT 1: (pro 4 os) 2800 Kč/noc - obývácí pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem,v podkroví ložnice s manželskou postelí.
APT 2: (pro 2 os) 1500 Kč/noc - dvoulůžkové apartma s možností přistýlky.
PAVLAČOVÉ APT 3: (až pro 5os) 3000 Kč/noc - obývácí pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem.V podkroví ložnice s manželskou postelí a jedna samostatná postel.
PAVLAČOVÉ APT 4: (pro 4 os) 2800 Kč/noc - obývácí pokoj s kuchyňkou a rozkládacím gaučem a oddělená ložnice s manželskou postelí.
Cena jsou včetně pobytové taxy 50 kč/osoba/noc.
 Přijeďte k nám do malebné Jihočeské vesničky a užijete si klidnou a pohodovou dovolenou v Jižních Čechách. Kolem nás je spousta krásných cyklotras, které vás dovedou do míst a lokalit, které stojí za navštívení.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, tak může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je.
Návrat na obsah